| ΓΙΑΝΝΗ Ο ΣΕΒΝΤΑΣ ΣΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ 42 ΚΟΜΜΑΤΙΑ Κ ΕΔΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΑΛΛΗΘΩΡΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΤΟ..ΜΙΑ ΟΛΙΑ Κ ΕΝΑ ΚΡΟΜΜΥΔΙ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΝΗΚΕ ΓΕΡΗ ΟΣΑ ΤΟ ΣΤΡΕΙΔΙ ΜΑ ΘΑ ΠΑΛΕΥΩ ΟΛΗΝΥΚΤΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΧΑΣΩ ΕΛΑ ΕΔΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΙΑΝ ΑΙΓΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΑΣΩ........ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΡΕΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΞΑΝΟΙΞΕ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΡΝΕΙΣ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΛΕΙΝΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΙΝΤΕΡΝΕΘΙΑ ΑΛΛΟ... ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΤΗΚΕ Κ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΚΑΛΟ......
|
![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | | Στατιστικά στοιχεία | | ![](skin/images/spacer.gif) | | Σχόλια: 0 Στα αγαπημένα: 0
| | ![](skin/images/spacer.gif) | | | | ![](skin/images/spacer.gif) |
|