Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟ.BARBIE | |
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | Επειδή το λένε οι Πυξ Λαξ Barbie; Γιώργος. | |
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | GIORGO MESA AP TO POIHMATAKI SOU SE KATALABENO APOLYTA,TA IDIA AKRIVOS AISTHANTHIKA KAI EGO KAI TA EZHSA, MIA APOTUXIMENH SXESH, MIA MEGALH AGAPH POU EPEISIS DEN ME ODIGHSE POUTHENA! ALLA FILE MOU H ZWH SUNEXIZETE...(ALIKH) | |
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | Το ότι η ζωή συνεχίζεται Αλίκη είναι μια κουβέντα τόσο προβλέψιμη που χάνει τελικά την ουσία της...Γιώργος | |
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | Διόρθωση:...πορευόμουν προς... Γιώργος. | |
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΩΡΓΟ.. | |
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | Μέσα από τις παρελθούσες σχέσεις ωριμάζουμε και μαθαίνουμε να ζούμε καλύτερα το αύριο. Το να εμπιστευόμαστε και να προσφέρουμε είναι πολύ ανθρώπινο. Δυστυχώς όμως δεν είναι πάντα αμφίπλευρο. Η ζωή θα συνεχίσει έτσι κι αλλιώς. Τα πάντα ρει και ουδέν μένει. Σοφός ο Ηράκλειτος. Εγώ λέω αυτά που μένουν κύττα να σου χρησιμεύσουν...... Αυτά και καλή χρονιά για όλο τον κόσμο..... Κώστας | |
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | Το προβλέψιμο, γιώργο, δεν είναι πάντα ανούσιο. Στο χέρι σου είναι να δώσεις νόημα σε ό,τι δαντάζει άσκοπο. Και είναι ίσως αυτό η μεγαλύτερη γοητεία της δημιουργίας (σου)...*αρτίστα* | |
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | όχι δαντάζει...φαντάζει!...*αρτίστα* | |
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | πολυ ωραιο και αυτο το ποιημα σου. ελπιγω να βρεις τη γυναικα των ονειρων σου. Αννα | |
![](/skin/images/misc/up.gif) |