|
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | ...Το συγκεκριμένο ποίημα αποτελεί μια σύνθεση και διασκευή μαντινάδων που έχω συναντήσει και έχουν απηχήσει στηνστην καρδιά μου κατά την περιήγησή μου στον κόσμο του διαδικτύου. Ευχαριστώ λοιπόν τους δημιουργούς των μαντινάδων αυτών. Γιώργος. | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | polu kalo, mpravo! | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | γειά σου φίλε Γιώργο,πολυ καλό,,τουλάχιστον γιά μιά μερίδα ανθρώπων,που σκέφτονται διαφορετικά,,,,,,και το κακό ξέρεις ποιό είναι??άνθρωποι σάν εμάς δεν έχουν καμία ελπίδα για γυναίκα τών ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΑΣ ....Κωνσταντινος | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | Τα ποιήματά σου ειναι πολύ όμορφα. Δικά σου ή κλεμμένα από βιβλία;Μαρία | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | Σου εύχομαι με ολη μου την ψυχή να βρεις την γυναικα των ονείρων σου γιατί ξέρω οτι το αξίζεις αληθινά!ΕΥΑ | | ![](/skin/images/misc/up.gif) |
Πρέπει να συνδεθείς για να μπορείς να καταχωρίσεις σχόλιο
|
|
|