| Πάνω σ ένα τοίχο, ζωγράφισα την καρδιά μου, με χρώματα που μου δωσες εσυ, έφτασα τα όνειρα μου. Καθε σου φιλί ήτανε, κ ένα γλυκό χάδι, πάνω στην καρδιά μου άφηνε από ένα μικρό σημάδι. Το ίδιο κ η ανάσα σου, αυτή ήταν πιο μεγάλη, σαν της μπογιας την μυρωδιά, με έδινε μες στην ζάλη.. Πάνω σ ένα τοίχο, ζωγράφισα την καρδιά μου, με χρώματα που μου δωσες εσυ, άνοιξα τα φτερά μου..
|
![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | | Στατιστικά στοιχεία | | ![](skin/images/spacer.gif) | | Σχόλια: 3 Στα αγαπημένα: 0
| | ![](skin/images/spacer.gif) | | | | ![](skin/images/spacer.gif) |
|