|
Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | oreoooooo *aliki* | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | πολύ καλό Κώστα! Γιατί δε γράφεις στα ελληνικά; ftx | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | perimeno kapion na mou alaksi to programa...den exo idaia apo pc....kai den exi ellinika to pc mou....meno se mia poli tis germanias....se liges meres tha mporo na grafo epitelous ki ego elinika....kostas71 | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | Μπράβο , Κώστα !!!! Μ΄αρέσει πολύ , ο τρόπος που γράφεις !!! Ανυπομονώ , να γράψεις στα ελληνικά , γιατί όσο να΄ναι δυσκολεύομαι λιγάκι.....Ιωάννα | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | Μα κι άλλος από Γερμανία; Λαός ολόκληρος! Και καλά, τον τίτλο πως τον έγραψες; ftx | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | polliiiiiii oreoooooooo! Geia apo Ollandia! | | Ανώνυμο σχόλιο <5/1/2005 | schön! Kostas!!!!!!!! *aliki* | | ![](/skin/images/misc/up.gif) |
Πρέπει να συνδεθείς για να μπορείς να καταχωρίσεις σχόλιο
|
|
|