| Μίλα μου για τη σιωπή. Πες μου πόσο πολύτιμη είναι, πόσο σημαντική και πόσο σπάνια στις μέρες μας. Χρησιμοποίησε τις πιο “δυνατές” σου λέξεις για να μου εξηγήσεις τι είναι η σιωπή. Γράψε έναν ύμνο ή ένα ηλίθιο κείμενο σαν αυτό, μιλώντας για τη σιωπή, δίχως σιωπή. Μα αν θες πραγματικά να καταλάβω τι 'ναι η σιωπή, απλά σώπασε...
|
![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | ![](skin/images/spacer.gif) | | Στατιστικά στοιχεία | | ![](skin/images/spacer.gif) | | Σχόλια: 4 Στα αγαπημένα: 0
| | ![](skin/images/spacer.gif) | | | | ![](skin/images/spacer.gif) |
|