Καλημέρα Δημιουργός: Αρχοντούλα Γράφτηκε στις 03.06.2005.Ήταν η μέρα που είχα συναυλία με την ομάδα φωνητικής.Δυστυχώς ο "καλός μου" δεν θα ήταν εκεί κατά την διάρκεια της συναυλίας και αυτό με παρακίνησε στο να γράψω. Είναι από τις λίγες φορές που τολμώ να γράψω σε αυτό το στυλ... Εκτύπωση από: http://www.stixoi.info Ας είναι η μέρα σου καλή, μα σ'αγαπάω πιο πολύ...! Δημοσίευση στο stixoi.info: 15-06-2005 |